pampalini łowca zwierząt


Pampalini – łowca zwierząt

 

Pampalini – łowca zwierząt

Jak podaje Studio Filmów Rysunkowych pod koniec grudnia 2020 roku ruszyły prace nad kontynuacją serii „Pampalini – łowca zwierząt”. Pierwsze odcinki mają być gotowe jeszcze w roku 2021 – zapewnia p.o. dyrektora SFR Tomasz Małodobry. Dotychczas serię o przygodach Pampaliniego tworzyło 13 odcinków i była tworzona w latach 1977-1980. Autorami scenariuszy byli

Studio Filmów Rysunkowych

Warto przypomnieć, że SFR oprócz Pampaliniego jest twórcą kilku kultowych serii filmów animowanych, m.in. Bolka i Lolka, Reksia czy Smoka Wawelskiego i profesora Gąbki. Więcej można dowiedzieć się w  Studio Filmów Rysunkowych.

Tomasz Małodobry zaznacza, że Pampalini tym razem nie będzie chwytał zwierząt w egzotycznych krainach, tylko wyruszy tropem przygody po Polsce”. Wspomniał również, że nowa seria nie będzie skierowana tylko i wyłącznie dla najmłodszych. Z powodzeniem rodzice, którzy pamiętają starą serię animacji, odnajdą coś dla siebie.

Nowe koncepcje

Również od końca grudnia 2020 r. uruchomiony został proces stworzenia zupełnie nowego serialu, którego odbiorcami mają być dzieci w wieku 6-12 lat. Roboczo nazwany projekt „Biuro śledcze” będzie serialem, w którym znajdywane będą konstruktywne rozwiązania problemów i zagadek. Agenci biura tym samym będą objaśniali otaczającą rzeczywistość i zachęcali do zgłębiania wiedzy w różnych dziedzinach życia.

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x